درس آناتومی و زوال مغز جمعی از دوستان+فعلا!!!

طبق عادت همیشگی خوابم عادتی که در 99% انسانها طبیعی در ساعت 3:15 نصفه شب وجود داره.

احساس میکنم صدای زنگ کلافه کننده ی گوشیمو دارم تو خواب می شنوم خیلی ضعیف.از این صدا متنفرم.فیافه ام حالت تنفر به خودش میگیره و منبع صدا مدام نزدیکتر میشه و سیمای من مدام با افزایش level صدا ترسناک و متغییرتر میگردد که دیگه به جوری شدید میشه که از خواب می پرم.

مثل اینکه خواب نبودم بابا جانم رو می بینم که با موهای ژولیده و پریشان احوال گوشیمو گرفته جلوم.انگار واقعا وافعا داشت زنگ میخورد.گوشی رو از دست های شاکیه بابام تحویل میگیرم و میبینم ّبلههههههههههههههههه.یک عدد دوست دوران دبیرستان است که از قضای آمده قراره در آینده همکارمون هم محسوب بشه.(که میخوام صد ساله سیاه محسوب نشه)

کشوی گوشی رو میدم بالا تا جوب بدم :

اون:سلام چطوری دکتر!

من:سلام خوبم!!!(خواب آلود)

اون:خواب بودی؟!

من:فک کنم آره(خواب آلود)

اون:امیر آناتومی افتادم(با خنده)

من:اشکال نداره ترم بعد با هم میشینیم میخونیم پاسش میکنیم(خواب آلود در دلم قند آب میشود و معده ام فعالیتش را از سر میگیرد)

اون:مثل اینکه تو خوابی دیگه مزاحمت نمیشم(صدای خنده حول و حوش 10 نفر از اونور خط)

من:آره مزاحم نشو دیگه نصفه شب برو  شب خیر!!!

اون:خداحافظ(با صدای خنده هایی نا جنس تلفنشو قطع میکنه)

حالا اهالی خونه یقه مارو گرفتن کی بود نصفه شبی زنگ زده به تو

منم تو دلم میگم یه آدم سابقا سالم که فشار درس آناتومی مغز خودشو دوستاشو به زوال کشیده و بدبختا رو به مرز جنون کشونده.

 

خطاب به اون:آرمان خان(یا جان) خودت میدونی که من تو این حرکتا مستعد تر از تو هستم پس در انتظار عکس العمل های آتی من همچنان بنشین.(یه پلیتیک زدم نزدیک بود سکته کنه)

راستی یه توصیه:زین پس خواستی بخوابی موبایلتو خاموش کن.

پ ن:اگر آدم بودم حوا را همان اول کار طلاق میدادم تا ملیاردها نفرو الکی الاف خودخواهی خودم نکنم!!!و لا افل یه کم مجرد بمونم!!!

پ ن:قرار مدارا رو گذاشتم یه هفته دیگه عازمم.تو این مدت تقریبا هم وقتم آزاد هم راحت به اینترنت دسترسی داشتم و کلا دغدغه ای اونچنان نبود که نتونم بیام.

از الاان عذر مرا بپذیرید اگه نتونستم بیام وبلاگتون نظری چیزی بدم.(بدرکیدم"میتوانید به درک واصل شدم ویا درکم کنید ترجمه کنید" )

شاید ماه به ماه آپ کردم.

راستی دعا کنید این آناتومی زیاد روی مخ بنده راه نرود که اعصاب بنده بیش از بیش چون دوستان مذکور مختل نگردد.

شرمنده روی گل همتون. فعلا یا حق.

/ 9 نظر / 4 بازدید
ریحانه

خوش به حالتون انتظارتون تموم شد

موسوی

با عرض سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز و گرامی. در ابتدا از بابت این متن تبلیغاتی عذرخواهی صمیمانه ما رو به خاطر گرفتن وقت گرانبهایتان پذیرا باشید وبلاگ زیبا و پرمحتوایی داری...همیشه پایدار و خوشبخت باشی خوشحال میشم قدم رنجه نموده و از وب سایت ما نیز دیدن نمایید و از خدمات آنلاین ومطمین آن در تهیه نیاز کارت شارژ ( ارزانتر از بیرون )خود و عزیزانتان استفاده کرده ( در کمتر از 30 ثانیه )و از جوایز ان نیز به پاس حسن نیت تان برخوردار گردید. ( با پشتیبانی 24 ساعته تلفنی شرکت .. درج شده در سایت) بعد از خرید همان لحظه کد شارژ برایتان نمایش داده میشود ضمنا همان لحظه کد شارژ برایتان اس ام اس شده و هم ایمیل میگردد شما میتوانید اینکار را برای عزیزانتان نیز انجام داده و آنها را خوشحال کنید ( راهنمای پرداخت داخل سایت درج شده ) از خداوند متعال بهترین ها رو واسطون آرزومندم. در صورت صلاح دید ( خواهشا ) منت گذاشته ولینک آدرس ما رو در وبلاگ زیبایتان قرار دهید www.sharger.ir همچو خورشید باشیم مهربان و سخاوتمند... از تاییدتان سپاسگزارم. با کمال احترام... www.sharger.ir شارژر دات آی آر .

دینا

واااااای از آناتومی!! (البته اونجوری که بقیه میگن[نیشخند] ما هنوز نخوندیم)

فاطمه

_______________________________$$$$آپم ____________________________$$$$$$آپم __________________________$$$$$$$آپم ________________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$آپم ______________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$آپم ____________________$$$$$$$$$$$$$$$آپم ___________________$$$$$$$$$$$$$آپم _________________$$$$$$$$$$$$آپم ________________$$$$$$$$$$آپم _______________$$$$$$$$$آپم ______________$$$$$$$$آپم _____________$$$$$$$$آپم ____________$$$$$$$آپم ___________$$$$$$$آپم ___________$$$$$$آپم __________$$$$$$آپم __________$$$$$آپم _________$$$$$آپم _________$$$$آپم ________$$$$آپم ________$$$$آپم ________$$$آپم ________$$$آپم _________$$آپم ___$$$$$$$$$$$$$$$آپم _____$$$$$$$$$$$$آپم ______$$$$$$$$$آپم _____$$$$$$$$$$$$آپم ____$$$$$$$$$$$$$$آپم ___$$$$$$$$$$$$$$$$$آپم _________$$$$آپم __________$$$ آپم ___________ $ نظر یادتون نره!!!!!!!

ماما مهربون

سلام وایییییییی اناتومی کابوس بود[شرمنده] ولی گذشت[نیشخند]

sara

salam!!!!!avalan mer3333330000 babate rahnamayi2n!!!dovoman kheilllii koob zayashoon kardin!!!ye bar vase manam in etefagh oftad ama na2nestam in2ri javabeshoono bedam!!![لبخند]

پریا

من اونقدرخوشحال شدم اینجوری رفتین سرکار!خوشحالترم میشم یه گوشمالی حسابی بدین!ایشالله که واسه شما اونجوری نشه!موفق باشی آقای دکتر[تایید]!(هی یعنی میشه[رویا])

محسن

سلام از بودن توی کلاس شهرسازی لذت می برم.از بررسی اقتصاد شهر از مطالعه ی توپوگرافی شهر از طراحی شهر از رصد حالات شهرنشینا لذت میبرم اما... نمیدونم چرا از این ریاضی انقد متنفرم.تا اونجایی که به خاطر فقط همین ریاضی معدل الف نشدم.حالا باز جای شکرش باقیه که تونستم پاسش کنم.[چشمک]

پدرام

این که چیزی نیست این دوستان برادر از خدا بی خبر من 15 نفری از ساعت 1 تا سپیده دم زنگ میزنند ولی این هوشیاری در من وجود داشت و بهش یاد ددام گوشی را شب سایلنت کرد شما هم دعا استایک ما را بیچارهههههههههههه نکند [لبخند]