من دکترم!!!

خداوندا:دست خطی بد به به من عطا فرما تا دکتر خوبی شوم از طرف یه دانشجوی پزشکی ظاهرا !خوش خط!

دهقان فداکار=فیلتر،کبری=فشن،چوپان دروغگو=یه شغل جدید!!!
نویسنده : خوش خطه!!! - ساعت ۸:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱۱/۱۸
 

اول بگم این پست کمه کمش یه 3،4 کیلویی فسفر میخواد اگه دارید و قصد سوزوندنشو دارید برید----> ادامه مطلب

و الا که بی خیال


یادش به خیر زمانیکه ما بچه بودیم و چیز چندانی از دور و برمون نمی دونستیم خیلی چیزا فیلتر نبود و شاید اصلا فیلترینگی وجود نداشت.اون موقع ها ما حتی تصویر نیمه برهنه ی دهقان فداکار رو تو کتابامون  داشتیم اما حیف قدرشو ندونستیم!!!

آخه جدیدا اون قسمت بدن دهقان جان رو فیلتر کردن آی کجایی دهقان جان که واست لباس خریدن ایشالله که اندازت باشه و اینجا جا داره از وزارت گرانقدر فیلترینگ!!! و آموزش و پرورش صمیمانه تشکر کنم که با  یه کار ضربتی انجام دادن و با یه همکاریه پایاپای جلوی منحرف شدن دانش آموزان باتربیت را گرفتند و از سوی دیگر پیراهنی را به رسم یادبود به دهقان بخشیدند!!! این بعنی با یه تیر دو نشون!منبع خبرگذاری مهر

از اون طرف تصمیم گرفتم برم به کبری هم سری بزنم

که یه فعه دلم لرزید استرسگفتم نکنه  اونو کلا فیلتر کرده باشن و یه گل به جای عکسش تو کتاب چاپ کرده باشن(آخه میدونید چیه من رمان بچگی با کبری خیلی رفیق بودم،یه سری دقیقا یادمه بابام پرسید خوب درستو خوندی،منم که حوصله نداشتم جواب بدم الکی سر بابامو گول مالیدم و گفتم آره خوندم. بابام پرسید خوب چیه بده ازت بپرسم منم گفتم اینه باید اینو از حفظ میکردیم و شروع کردم درس تصمیم کبری رو از حفظ واسش خوندن،یادمه فقط یه (واو) رو جا به جا گفتم که بابام یهم گوشزد کرد و من کلا از این توانیایی خودم شگفت زده شده بودم و همون شگفتی اون زمانه که باعث شده این مطلب تو ذهنم بمونه)

رفتم یه سرچی کردمو دیدم بلللللللللللللللللللللله!!!خانوم قرتی شده و طبق مد روز یه دامن کوتاه و یه لیاس شیک که خیلی خوش رنگه رو به تن کرده و از اون بدتر پاهاش و موهای سرشو از نامحرم نپوشونده(وای بلا نگرفته!!!)تازه موهاشم داده آرایشگاه و کلی باهاش ور رفتن(فک کنم اگه گشت ارشاد ببیندش سریع جلبش میکنه و یه دهتایی دسبند بهش میزته!!!)

اینم از سیاست آموزش پرورش که تو این زمینه ترجیح داده با فیلترینگ همکاری نکنه و مخفیانه و خیلی سری عکسی رو که از کبرای 2012 تهیه کرده رو تو کتاباش به چاپ برسونه.

به این میگن سیاست معکوس!!!از اونور دهقان همیشه فداکار ما فیلتر شده از اینور کبری رفته به قر و فرش رسیده!!! و اینجاست که مخ دانش آموز هنگ میکنه و بیا درستش کن!!! بابا یا اینوری یا اونوری!!!!!!!!!!

گفتم یه سری هم به چوپان دروغگو بزنم که خودش بهم پیامک داد که  گوسفنداشو فروخته رفته شهر و یه شرکت هرمی راه انداخته و الان متواری ایست(البته ممکنه به منم دروغ گفته باشه ولی از اونجایی که تو کتابمون همیشه لحظات بلا راست میگفت میشه به اون استناد کرد و حرفشو قبول کرد)چشمک

راستش من این چوپان دروغگو رو خیلی تحسین میکنم میدونید چرا ؟؟!! آخه مخش کار میکنه!!یعنی از توانایی هاش نهایت استفاده رو کرده و تواناییشو به جای اینکه واسه خندیدنش به کار بگیره،واسه کار و تلاش به کار برده هرچند که در هر دو مورد ملت رو سر کار می ذاشت اما لا اقل این اواخر یه اشتغالزایی خفنی انجام می داد و به جای اینکه 5،6 نفرو سر کار بذاره علنا نصف ملتو سر کار گذاشته بود!!!

راستی به علت ممنوع التصویر شدن چوپان دوغگو از به تصویر کشیدن آن معذوریم!!!

گفتم یه کم عقب تر یه درس آن مرد آمد.آن مرد با اسب آمد هم سری بزنم که پیش خودم گفتم برو بابا دلت خوشه دیگه کدوم آدمی رو پیدا میکنی که با اسب بیاد همه اسباشونو فروختن و حسابی مایه دار شدن و با لندکروز و لکسوز میان از اینرو بیخیالش شدیم.

 پ ن:لازم به ذکر هس که عکس سانسور !!!نیشخندشده ی دهقان فداکارو از خبرگزاری مهر برداشتم